Galerija

Klaipėdos krašto otorinolaringologų asociacijos organizuota burnaryklės infekcijų konferencija

2014 m. kovo 28 d. jaukioje Klaipėdos “Radisson BLU” viešbučio konferencijų salėje įvyko Klaipėdos krašto otorinolaringologų asociacijos organizuota mokslinė-praktinė konferencija “Ūmūs burnos-liežuvio ir ryklės uždegimai: diferencinė diagnostika ir gydymo ypatumai”.

Į konferenciją rinkosi ne tik ausų, nosies, gerklės specialistai, bet ir šeimos gydytojai bei pediatrai. Maloniai nustebino netikėta ir visus sužavėjusi gyd. Rolando Sereikos senų instrumentų paroda, kur buvo galima pamatyti (ir paliesti) net 18-tą amžių siekiančių otoskopų. Šmaikščiai ir vaizdingai buvo pagerbta gyd. Jūratė Diržauskienė, kovo mėnesį šventusi jauną jubiliejų.

Mokslinius pranešimus skaitė trys lektoriai iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų taip pat iš Marijampolės ligoninės bei Klaipėdos respublikinės ligoninės. Pranešimai buvo įdomūs, naudingi ir vaizdingi. Patologijos iliustracijos nuotraukomis ir vaizdofilmais ne tik pagyvino pranešimus, bet ir padarė juos informatyvesnius, o faktus- labiau įsimintinus. Konferencija baigta aktualia vaikų klausos reabilitacijos tema, numatant šią temą plėtoti šių metų rudenį. Pavasario konferencija nuteikė pavasariškai, ir tai matyti per gyd. D. Guzevičiaus fotografinę akį.